UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przede wszystkim 10 kwietnia 2010 roku do Katnia nie polecieli ludzie aby oddać hołd pomordowanym w kwietniu 1941 roku polskim oficerom. Oni polecieli aby świadomie lub nieświadomie dokonać duchowej rekonstrukcji utworzonej w 1611 roku katolickiej DIECEZJI SMOLEŃSKIEJ. Jakie będą owoce ich tragicznej śmierci przekonamy się niebawem. Moim zdaniem Kosciół Katolicki uzna ich za świętych meczenników (co mnie osobiście ani nie grzeje ani nie oziębia, chociaż pieniedzy i czasu wydawanych na niepotrzebne "wyjaśnianie" przyczyn katastrofy oczywiście mocno żal )
Hero