UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
faktycznie to byla masakra gdyby nie bylo tego mordu bysmy mieli teraz potege a nie zlodzieje dobrali sie do wladzy i wszystko sprzedaja wstyd!!! nie bede dalej komentowal bo nikt mnie nie czyta
faktycznie to byla masakra gdyby nie bylo tego mordu bysmy mieli teraz potege a nie zlodzieje dobrali sie do wladzy i wszystko sprzedaja wstyd!!! nie bede dalej komentowal bo nikt mnie nie czyta