UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIERWSZY WPIS. A mi się marzy, by wpisujące się tutaj moherowe towarzystwo pouczyło się wreszcie ortografii polskiej - w chwilach wolnych od marszów z pochodniami, sztucznych i nadętych spazmów nad tymi co odeszli, w maglowym debatowaniu nad tym skąd wzięła się smoleńska mgła, kto i dlaczego zignorował 10 kwietnia polską prognozę pogody, ostrzeżenia Polaków z Jak-40,etc. itp.

pomarzyć dobra rzecz......

Anuluj