A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
hehe widzialem cala kolizje jak typ z bmki wyszedl to mial 5kg w gaciach; p myslal ze jest na torze wyscigowym. .. jak bedzie euro 2012 to wszystkcy wiesniacy z bmek sie wysypia i beda szpanowac 20letnimi autami przed kibicami z zagranicy
to się okazuje tylko, zer nie ma po co robić prawka. Kurs plus egzamin(y) to na pewno więcej niż 500zł. Moim zdaniem powinien pójść do więzienia bo taka kara to nie kara, a przynajmniej gorsze traktowanie ludzi (czyli prawie wszystkich kierowców) co mają prawko
Zyjemy w burdelu, a nie w Polsce. Kierowca BMW powinien trafic za kratki!!!
Kurs na prawko 1100zł do tego egzamin ze 3 razy to około 1500zł. Trzy razy w roku go nie złapią bez prawka wiec kalkulując kasę opłaca się jeździć bez papiera.
A pewnie jest bezrobotny to mandatu z niego nie wyegzekwują.
No dobrze, że przynajmniej Ty masz IQ pokroju ameby, chwała takim ludziom !!! Nie obchodzi mnie to czy artykuł został uaktualniony, bo niby skąd mam o tym wiedzieć?! Poza tym, gdyby to był profesjonalnie napisany artykuł to była by wzmianka o aktualizacji (data, czas) a nie taka partyzantka. Stąd potem czyta się takie głupie komentarze jak Twój. .. wyluzuj "hłopie", jest weekend. .. .
To już wiem czemu pan Andrzej mi dzisiaj lekcje odwołał rano :/ masakra co za debil w tej beemce. Skóra fura i komóra i zero mózgu do używania. Biedna dziewczyna w tej L-ce :/
Polskie prawo daje nam do zrozumienia iż nie potrzeba wydawać ponad tysiąc złotych na robienie prawa jazdy, skoro za jazdę bez prawa jazdy grozi tylko 500 złotych
Posiadanie prawa jazdy jest równoznaczne z fizycznym brakiem możliwości dojścia do wypadku. Po prostu nie da rady ! Tylko jak nie ma urzędniczego kwitu może dojść do tragedii. Gdyby raptem zabrać wszystkim prawo jazdy to rozbili by się tego samego dnia !
Mandat w wysokości 500 zł to tylko jedna i to najmniejsza sankcja w tym wypadku, reszta to tak zwany regres ubezpieczeniowy, sprawca wypadku będzie zmuszony oddać wszystkie wypłacone odszkodowania przez ubezpieczyciela i nie dotyczy to tylko odszkodowań za szkody w pojeździe ale pewnie i uszczerbek na zdrowiu kursantki, brak możliwości zarobkowania przez OSK itp
Kupę lat roboty coby to spłacić. Więc lepiej róbcie prawko i czasem myślcie dalej niż czubek własnego nosa