UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Posiadanie prawa jazdy jest równoznaczne z fizycznym brakiem możliwości dojścia do wypadku. Po prostu nie da rady ! Tylko jak nie ma urzędniczego kwitu może dojść do tragedii. Gdyby raptem zabrać wszystkim prawo jazdy to rozbili by się tego samego dnia !
szkoła jazdy