UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to się okazuje tylko, zer nie ma po co robić prawka. Kurs plus egzamin(y) to na pewno więcej niż 500zł. Moim zdaniem powinien pójść do więzienia bo taka kara to nie kara, a przynajmniej gorsze traktowanie ludzi (czyli prawie wszystkich kierowców) co mają prawko