UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Posiadanie prawa jazdy jest równoznaczne z fizycznym brakiem możliwości dojścia do wypadku. Po prostu nie da rady ! Tylko jak nie ma urzędniczego kwitu może dojść do tragedii. Gdyby raptem zabrać wszystkim prawo jazdy to rozbili by się tego samego dnia !

szkoła jazdy

Anuluj