UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Posiadanie prawa jazdy jest równoznaczne z fizycznym brakiem możliwości dojścia do wypadku. Po prostu nie da rady ! Tylko jak nie ma urzędniczego kwitu może dojść do tragedii. Gdyby raptem zabrać wszystkim prawo jazdy to rozbili by się tego samego dnia !
szkoła jazdy