88
18.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie uogólniajmy proszę. Trafił się idiota w BMW, trafia się w wielu innych markach. Nie można pisać takich uogólnień raniąc przy tym innych, porządnych właścicieli BMW. Poza tym stare BMW wcale nie jest złe, ważne by było właściwie szanowane. Jesli chcecie ponarzekać to śmiało! do UM ponarzekać na np. ulicę Sienkiewicza. Żal człowieka ściska jak czyta się takie prostackie stereotypowe wypowiedzi.
3mak (2011.03.18)

info

0  
  0
jeszcze nie widziałem porządnego w BMce, jak taki porządny to skąd wziął na tą bmkę
chichot (2011.03.18)

info

0  
  0
kierowcy bmw to prymitywne buraki, zdecydowana większość z nie potrafi czytać i pisać
(2011.03.18)

info

0  
  0
taki kre_ tyn kupi BMW i sadzi, ze auto bedzie myslalo za niego
(2011.03.18)

info

0  
  0
Cwaniakował i wycwaniakował. Teraz idiota niech płaci za szkody z własnej kieszeni. Nikogo chyba bardziej nienawidzę niż takiego typu ludzi. "Co to nie on". I każdy taki cwaniak powinien tak kończyć. Szkoda tylko że kosztem innych. Mógł lepiej wylądować na drzewie.
pentaxxx (2011.03.18)

info

0  
  0
Obecnie jazda BMW to taki sam obciach jak chodzenie po plazy w zabrudzonych kalem majtkach !!
(2011.03.18)

info

0  
  0
Polska to idealny kraj dla takich kierowców, sa bezkarni, wszedzie indziej dawno by siedzieli i bulili grubą kasę za odszkodowania
(2011.03.18)

info

0  
  0
schowaj sie niedorobie
nikt takiiii (2011.03.18)

info

0  
  0
3bit za kogo ty się uważasz mam nadzieję że przeprosisz za te komentarze o wieśniakach bo pod elblągiem nie ma już typowych wiosek. 90%ludzi z peryferii ucieklo tam od chałasu, czynszów, sąsiadów bo ich było stać, a to ze ktoś jeździ golfem, o niczym nie świadczy. Ja dziennie wydaję więcej niż ty zarabiasz w miesiącu i nie potrzebuję auta za 100 000zł wystarczy mi za 11 000.
(2011.03.18)

info

0  
  0
co za syf na tym portelu. skasowali mój wpis. czy ten chachment K. miał ubezpieczenie dla nauki jazdy?
//< (2011.03.18)

info

0  
  0