UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hehe widzialem cala kolizje jak typ z bmki wyszedl to mial 5kg w gaciach; p myslal ze jest na torze wyscigowym. .. jak bedzie euro 2012 to wszystkcy wiesniacy z bmek sie wysypia i beda szpanowac 20letnimi autami przed kibicami z zagranicy

yol