UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mandat w wysokości 500 zł to tylko jedna i to najmniejsza sankcja w tym wypadku, reszta to tak zwany regres ubezpieczeniowy, sprawca wypadku będzie zmuszony oddać wszystkie wypłacone odszkodowania przez ubezpieczyciela i nie dotyczy to tylko odszkodowań za szkody w pojeździe ale pewnie i uszczerbek na zdrowiu kursantki, brak możliwości zarobkowania przez OSK itp Kupę lat roboty coby to spłacić. Więc lepiej róbcie prawko i czasem myślcie dalej niż czubek własnego nosa

MarcinJ