UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to się okazuje tylko, zer nie ma po co robić prawka. Kurs plus egzamin(y) to na pewno więcej niż 500zł. Moim zdaniem powinien pójść do więzienia bo taka kara to nie kara, a przynajmniej gorsze traktowanie ludzi (czyli prawie wszystkich kierowców) co mają prawko


Anuluj