A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W artykule jest wyraźnie napisane, że sprawca nie miał uprawnień czyt. Prawa jazdy, lecz mimo tego i tak kilku nie potrafiących czytać ze zrozumieniem pisze, żeby zabrać mu Prawo jazdy. .. .ehhh ludzie, ogarnijcie się trochę. btw. to kierowca BMW chyba trochę za wcześnie poczuł wiosnę i myślał, że może "polatać" między samochodami. Proponuje jednak prowadzenie samochodów zostawić ludziom rozsądnym i z uprawnieniami a samemu zająć się zdobywaniem złota w NFS: Hot Pursuit na przykład.
Bi3it - tekst shit; -)
poza tym co to znaczy Bi3it? - byłeś tym 3-im?; -)
Mam BMW i nie musze miec prawa jazdy.
Hehe bemka wlasnie dowiedzial sie ile szpachli targal na sobie, no i jakiego koloru ma przeszczepy :D, ale nowka szpachla, nigdy nie bita, przez niemieckiego dziadka uzywana, tylko do kosciola, 7 poduszek powietrznych itp, a to byla predkosc 50-60km/h gdyby puknal na 7demce? Tylko antenka by zostala
wiadomo bezmozg w BMW
No dobra. Instruktorowi i kursantce nic się nie stało.
Ploterek jesteś ćwierćinteligentem. Artykół został skorygowany po czasie i dlatego te komenty o prawku ale twój kurzy mózg tego nie obejmuje.
błendy celowe
No tak. .. widziałam ten samochód kilka dni temu na Płk Dąbka - właściciel jechał jak wariat. Nawet się zastanawiałam, czy nie zadzwonić w jego sprawie na policję. Tylko co z tego, że by go nawet wtedy zatrzymali - 500 zł mandatu za brak prawka i następnego dnia może dalej swoją bmka pomykać. Dobrze, że ją rozwalił i że nikomu nic się przy tym nie stało.
Dobrze że nie stało się nic kursantce i panu instruktorowi (Bo to porządny OSK) A ten pacan z BMW powinien dostać większą karę co to jest 500zł w porównaniu do tego co musiała przeżyć ta dziewczyna z L.