A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ciekawe kto zapłaci teraz szkole za te wszystkie lekcje które się nie odbędą z winy jakiegoś głaba z wieśniackiego BMW!
Jak nie miał prawka (ciekawe czemu) to ubezpieczyciel OC upomni się od niego o zwrot pokrycia szkód powstałych w innych pojazdach + odszkodowanie zdrowotne dla pokrzywdzonej. Myślę że kilkadziesią zł. jest nie jego.
mongole to nie była NEB tylko NE rejestracja
Niestety to samochód pana Kujawy:( Mam nadzieję że nic się nie stało kursantce i instruktorowi. Pozdrawia inny OSK. PS. nie odpuśćcie durniowi z BMW! Właśnie takich współnymi siłami eliminujmy!
do nikt takiiii nie chodzi mi o tablice niedorobie tylko o wieśniaka! samochodami marki BMW, VW GOLF jeżdżą same wieśniaki!
wsadzić do pudła za zagrożenie dla zdrowia i życia innych uczestników ruchu !
nikomu chyba nie zalezy poza zwyklymi obywatelami, żeby w tym kraju bylo bezpieczniej. mandat 500 zl i pewnie kredytowy to posmiewisko i jutro znow bedzie jezdzil bez prawka, powinien z miejsca powedrować na 30 dni do aresztu. w takim burdelu jaki jest w Polsce obecnie to dlugo jeszcze nie bedzie dobrze dla przyzwoitych obywateli
kierowca beemki to krzyżówka koczkodana z pantofelkiem. .z tym że koczkodan miał ciężkie upośledzenie umysłu a pantofelek należał do różowej landrynkii. ..
Do 3Bit - gratuluję światopoglądu. A zarazem wyrazy współczucia skoro kategoryzujesz ludzi według miejsca zamieszkania/posiadania samochodu. Rzucasz kamieniami a sam możesz dostać głazem od gdańszczanina albo innego warszawiaka za Twoje zamieszkanie/pojazd
Bi3it i tobie podobni. Chyba zazdrość was zżera. W tak zwanej NEBrasce chłopaki zaczynaja prowadzić samochody po polnych drogach w wieku 10 - 12 lat i w wieku uprawniającym do otrzymania prawka maja już doswiadczenie polegajace na wyczuciu przyczepnosci i drogi hamowania. Twierdzenie że NE prowadzą lepiej od NEB jest po prostu głupie.