UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bi3it i tobie podobni. Chyba zazdrość was zżera. W tak zwanej NEBrasce chłopaki zaczynaja prowadzić samochody po polnych drogach w wieku 10 - 12 lat i w wieku uprawniającym do otrzymania prawka maja już doswiadczenie polegajace na wyczuciu przyczepnosci i drogi hamowania. Twierdzenie że NE prowadzą lepiej od NEB jest po prostu głupie.