UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety to samochód pana Kujawy:( Mam nadzieję że nic się nie stało kursantce i instruktorowi. Pozdrawia inny OSK. PS. nie odpuśćcie durniowi z BMW! Właśnie takich współnymi siłami eliminujmy!
darooo
Niestety to samochód pana Kujawy:( Mam nadzieję że nic się nie stało kursantce i instruktorowi. Pozdrawia inny OSK. PS. nie odpuśćcie durniowi z BMW! Właśnie takich współnymi siłami eliminujmy!
darooo