UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do 3Bit - gratuluję światopoglądu. A zarazem wyrazy współczucia skoro kategoryzujesz ludzi według miejsca zamieszkania/posiadania samochodu. Rzucasz kamieniami a sam możesz dostać głazem od gdańszczanina albo innego warszawiaka za Twoje zamieszkanie/pojazd

kadeet