UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe kto zapłaci teraz szkole za te wszystkie lekcje które się nie odbędą z winy jakiegoś głaba z wieśniackiego BMW!

Bi3it

Anuluj