UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciekawe kto zapłaci teraz szkole za te wszystkie lekcje które się nie odbędą z winy jakiegoś głaba z wieśniackiego BMW!
Bi3it
ciekawe kto zapłaci teraz szkole za te wszystkie lekcje które się nie odbędą z winy jakiegoś głaba z wieśniackiego BMW!
Bi3it