UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bi3it i tobie podobni. Chyba zazdrość was zżera. W tak zwanej NEBrasce chłopaki zaczynaja prowadzić samochody po polnych drogach w wieku 10 - 12 lat i w wieku uprawniającym do otrzymania prawka maja już doswiadczenie polegajace na wyczuciu przyczepnosci i drogi hamowania. Twierdzenie że NE prowadzą lepiej od NEB jest po prostu głupie.