UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nikomu chyba nie zalezy poza zwyklymi obywatelami, żeby w tym kraju bylo bezpieczniej. mandat 500 zl i pewnie kredytowy to posmiewisko i jutro znow bedzie jezdzil bez prawka, powinien z miejsca powedrować na 30 dni do aresztu. w takim burdelu jaki jest w Polsce obecnie to dlugo jeszcze nie bedzie dobrze dla przyzwoitych obywateli