UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do 3Bit - gratuluję światopoglądu. A zarazem wyrazy współczucia skoro kategoryzujesz ludzi według miejsca zamieszkania/posiadania samochodu. Rzucasz kamieniami a sam możesz dostać głazem od gdańszczanina albo innego warszawiaka za Twoje zamieszkanie/pojazd
kadeet