UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do 3Bit - gratuluję światopoglądu. A zarazem wyrazy współczucia skoro kategoryzujesz ludzi według miejsca zamieszkania/posiadania samochodu. Rzucasz kamieniami a sam możesz dostać głazem od gdańszczanina albo innego warszawiaka za Twoje zamieszkanie/pojazd

kadeet

Anuluj