A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Marzę o takiej gazecie internetowej, na której nie można umieszczać komentarzy, bo wszystkie są takie głupie, że się rzygać chce!
Ktos kto dziwi się, że honda tak mocno ma uszkodzony przód, jest totalnym bezmózgiem, a na lekcjach fizyki to chyba wackiem bawil sie. Jeśli przod tego auta wcale by sie nie pogiął, to cała energia uderzenia przeszłaby na kierującego i inne osoby wewnątrz auta, teraz tylko weź wpisz w słownik slowo energia, i może cokolwiek załapiesz.
kopper to kup sobie gazetę z gołymi babami tam nir trzeba czytać bo to dla prostaków
Nie czepiać się Hondy! Ona się transformuje w Mega Wielkiego Japońskiego Robota Który Ma Za Zadanie Uratować Świat Przed ZŁEM
To aż z olsztyna przyjechali strażacy świadczy o tym rejestracja pojazdu na zdjęciu. To już do tego doszło!!!!
A jakie są przyczyny kolizji? Czy ktoś pytał panią, która wymusiła pierwszeństwa? MOŻE W KOŃCU ODPOWIEDNIE SŁUŻBY ZAJMĄ SIĘ AUTAMI PARKUJĄCYMI W OBRĘBIE SKRZYŻOWANIA I KILKU WYJAZDÓW Z PODWÓREK !!!!czy najpierw musi dojść do tragedii, żeby elbląski ZDiZ zainteresowal się tematem, i może postawił parę słupków uniemożliwiających parkowanie w najbardziej newralgicznych miejscach!!!
Naturalna selekcja słabszych to przyczyni się do większego bezpieczeństwa przed sezonem letnim.
O ile dobrze pamiętam to przy wyjeździe z Ogrodowej w Mickiewicza stoi znak "STOP". ..
Makabreska co z Honda sie stalo! Teraz fachowcy z salonu zloza, wyklepia, zaszpachluja, trysna lakierkiem i wepchna komus ten zlom. Tak wyglada ich autoryzowany serwis.
Makabreska co z Honda sie stalo! Teraz fachowcy z salonu zloza, wyklepia, zaszpachluja, trysna lakierkiem i wepchna komus ten zlom. Tak wyglada ich autoryzowany serwis.