UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktos kto dziwi się, że honda tak mocno ma uszkodzony przód, jest totalnym bezmózgiem, a na lekcjach fizyki to chyba wackiem bawil sie. Jeśli przod tego auta wcale by sie nie pogiął, to cała energia uderzenia przeszłaby na kierującego i inne osoby wewnątrz auta, teraz tylko weź wpisz w słownik slowo energia, i może cokolwiek załapiesz.