UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Marzę o takiej gazecie internetowej, na której nie można umieszczać komentarzy, bo wszystkie są takie głupie, że się rzygać chce!
kopper
Marzę o takiej gazecie internetowej, na której nie można umieszczać komentarzy, bo wszystkie są takie głupie, że się rzygać chce!
kopper