O ile dobrze pamiętam to przy wyjeździe z Ogrodowej w Mickiewicza stoi znak "STOP". .. Gwóźdź
O ile dobrze pamiętam to przy wyjeździe z Ogrodowej w Mickiewicza stoi znak "STOP". ..