UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Makabreska co z Honda sie stalo! Teraz fachowcy z salonu zloza, wyklepia, zaszpachluja, trysna lakierkiem i wepchna komus ten zlom. Tak wyglada ich autoryzowany serwis.


Anuluj