UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Makabreska co z Honda sie stalo! Teraz fachowcy z salonu zloza, wyklepia, zaszpachluja, trysna lakierkiem i wepchna komus ten zlom. Tak wyglada ich autoryzowany serwis.
Makabreska co z Honda sie stalo! Teraz fachowcy z salonu zloza, wyklepia, zaszpachluja, trysna lakierkiem i wepchna komus ten zlom. Tak wyglada ich autoryzowany serwis.