A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kobiety są lepszymi kierowcami jak faceci, bo są ostrożniejsze, jeżdżą pomału i bezpieczniej i nie na drugim gazie. A to że spowodowały wypadek na Ogrodowej to nie znaczy że nie potrafią jezdzić. Wczoraj był tłusty czwartek może spieszyły się po pączki na kolacje. W przeciwieństwie do facetów są super kierowcami bo nie słyszy się o wypadkach z ich udziałem. .. .
pan samochodzik tak, stanowczo nie słyszy się o wypadkach kobiet na drodze. Większość następuje w okolicy garażu.
Tam co chwila są stluczki. moze zrobić ten odcinek Ogrodowej jednokierunkową w stronę Polnej, którą otworzyć do Sochaczewskiej.
Bzdury piszesz waść Nietrzeźwe kobiety też powodują kolizje a jeździć faktycznie na sto potrafi jedna.
A może łatwiej będzie wyeliminować słabe ogniwa mające prawo jazdy na kawałku plastiku a nie w głowie?
Zgadzam się z KIEROWCĄ, dokładnie jest tam przez parkowane samochody na poboczach ulicy ograniczone a HONDA JAK WIDAĆ ZE ZDJĘĆ TO CHYBA JUŻ JECHAŁA Z TYM PRZODEM ROZWALINA SZOK TAKIE NOWE AUTO NA PRZECIW TEJ SKODZIE - HONDA GREGOR BRAWO. .. .TAK 3 majjjjj:)
a te baby były pod wpływem czy nie bo nie piszą
Sprzedam bezwypadkową hondę accord. Okazja
o co wam chodzi ludzie? jak zwykle wojna na przytyki? zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn zdarzają się słabe ogniwa, ale to nie daje powodu, by oczerniać ogół danej płci; opamiętajcie się trochę!
Accord się rozsypał. Poduchy wypalone. Naprawa przekroczy 5x wartość Skody. Skodzina do blacharza i za parę dni będzie śmigać.