UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A jakie są przyczyny kolizji? Czy ktoś pytał panią, która wymusiła pierwszeństwa? MOŻE W KOŃCU ODPOWIEDNIE SŁUŻBY ZAJMĄ SIĘ AUTAMI PARKUJĄCYMI W OBRĘBIE SKRZYŻOWANIA I KILKU WYJAZDÓW Z PODWÓREK !!!!czy najpierw musi dojść do tragedii, żeby elbląski ZDiZ zainteresowal się tematem, i może postawił parę słupków uniemożliwiających parkowanie w najbardziej newralgicznych miejscach!!!
OLEOLEK