UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jakie są przyczyny kolizji? Czy ktoś pytał panią, która wymusiła pierwszeństwa? MOŻE W KOŃCU ODPOWIEDNIE SŁUŻBY ZAJMĄ SIĘ AUTAMI PARKUJĄCYMI W OBRĘBIE SKRZYŻOWANIA I KILKU WYJAZDÓW Z PODWÓREK !!!!czy najpierw musi dojść do tragedii, żeby elbląski ZDiZ zainteresowal się tematem, i może postawił parę słupków uniemożliwiających parkowanie w najbardziej newralgicznych miejscach!!!
OLEOLEK