46
04.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
widzialem w czoraj ten wypadek dokladnie po jechalem stylu za Honda i skrecalem na ogrodowa Kobieta jadaca Skoda jechala z predkoscia 30 na godzine przed skrzyzowaniem puscila noge z gazu a na skrzyzowaniu nie rozejszawszy sie dodala troche gazu i bez hamowania udezyla nadjezajacy samochod Honde Jechala tak jak by to jej droga byla z pierwszenstwem przejazdu Strach pomyslec jak bym przed Honda jechal ja moim malym matizem chyba niebylo by co zemnie zbierac i z mojego synka Pamietajcie nie spiescie sie nie jestescie sami na drodze
(2011.03.05)

info

0  
  0
z jaką prędkością jechała ta HONDA??? że tak mocno została rozbita. Ale co tam wina leży po tamtej stronie.
krisekbbb (2011.03.05)

info

0  
  0
Masakra co zostało z HONDY. A na autostradzie tak, to by nie było co zbierać z takiego plastykwego samochodzika!!!!
(2011.03.05)

info

0  
  0
Gapiów oczywiście co nie miara. .. .i gapią się jak gapy w gnat zamiast zająć się swoim. ..
(2011.03.06)

info

0  
  0
jeżeli ta HONDA miała początek rejestracji PO. .. .to nie dziwię się ze tak się stało, to jeździ szaleniec w niej jakiś, aha jeździł
ha... (2011.03.07)

info

0  
  0
wyklepie sie :P
(2011.03.11)

info

0  
  0