UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nie rozumiem szczekających, zebrano pieniądze, młodzi starali się i sami zrobili wszystko podziękujmy im a nie narzekajmy. tego nie robi profesjonalna firma tylko ludzie dobrej woli!!! szacunek i ukłon. Dzieki że zagraliście!! I mimo deszczu i cieszę sie że Elbląg zagrał i organizatorzy dziękujemy !
Basia i Artur