UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten cały wolontariat w Elblągu za organizację tej imprezy w tym miejsce należy kopnąć w cztery litery. DNO cóż zresztą potraficie w wyborach skopani i tak jest ze wszystkim. NIGDY WIĘCEJ DLA WAS NIE ZNACIE SIĘ NA NICZYM.

meloman