UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla informacji, może pełniejszej. Miasto jak co roku sfinansowało Swiatełko. A dzisiaj to nie mała kwota więc nie pisz bzdur. Co do Swiatowida to normalka tylko komercha i zero pomocy WOSPowi.


Anuluj