UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaja bym wyrwał temu co wymyślił te światełko na starym mieście. Godzinę po fajerwerkach całe stare miasto zablokowane, ani wyjść ani wyjechać. Ludzie oglądali dachy domów zamiast pokaz sztucznych ogni. Głupich jednak nie trzeba siać. .. sami się rodzą!