UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten cały wolontariat w Elblągu za organizację tej imprezy w tym miejsce należy kopnąć w cztery litery. DNO cóż zresztą potraficie w wyborach skopani i tak jest ze wszystkim. NIGDY WIĘCEJ DLA WAS NIE ZNACIE SIĘ NA NICZYM.
meloman