UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Abdul Kebab Buła Jabba dziękuje za poniższe słowa: żałujcie również kochani elblążanie, że nie dotrwaliście do gdańskich gości, ostatniego koncertu bardzo rozgrzewającego w ten zimowy wieczór i bardzo bardzo ciekawego, na którym wspaniale bawiła się garstka pozostałych mieszkańców naszego miasta!!i chociażby tylko dla tego zespołu warto było odnaleźć "ukrytą ulicę Zamkową" Niestety po światełku znaczna ilość publiczności zniknęła. .. w sztabie dowiedzieliśmy się, że zabrakło prostej informacji "po światełku gramy dalej". .. Tym bardziej, że Elbląg podobno jest przyzwyczajony doświadczeniami lat poprzednich, że impreza WOŚP kończy się na światełku. .. W związku z czym zastanawiamy się głośno i rzucamy na forum. .. Może zagrać dla Was w jakimś lokalnym klubie? Co Wy na to? Czekamy za zaproszenie :)

fooky

Anuluj