UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaja bym wyrwał temu co wymyślił te światełko na starym mieście. Godzinę po fajerwerkach całe stare miasto zablokowane, ani wyjść ani wyjechać. Ludzie oglądali dachy domów zamiast pokaz sztucznych ogni. Głupich jednak nie trzeba siać. .. sami się rodzą!