UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie rozumiem szczekających, zebrano pieniądze, młodzi starali się i sami zrobili wszystko podziękujmy im a nie narzekajmy. tego nie robi profesjonalna firma tylko ludzie dobrej woli!!! szacunek i ukłon. Dzieki że zagraliście!! I mimo deszczu i cieszę sie że Elbląg zagrał i organizatorzy dziękujemy !

Basia i Artur

Anuluj