UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
prawde pisza ci ktorzy mowia, ze jest malo sniegu, kamienie i wypozyczalnia, ,bylam z dziecmi i wcale nie szlo poszalec a do tego te ceny, ,, polecam olsztyn miejscowosc rus, ,stoki piekne obsluga git suszarnia jedzonko io ceny o polowe tansze, ,, ,