UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

prawde pisza ci ktorzy mowia, ze jest malo sniegu, kamienie i wypozyczalnia, ,bylam z dziecmi i wcale nie szlo poszalec a do tego te ceny, ,, polecam olsztyn miejscowosc rus, ,stoki piekne obsluga git suszarnia jedzonko io ceny o polowe tansze, ,, ,


Anuluj