UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie nie spinajcie się na wiosne bedzie nowy przetarg, wygrajcie go i w nastepnym sezonie pokazcie jak wyglada profesjonalna stacja narciarska!; )
dyletant
Ludzie nie spinajcie się na wiosne bedzie nowy przetarg, wygrajcie go i w nastepnym sezonie pokazcie jak wyglada profesjonalna stacja narciarska!; )
dyletant