UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tak, anonimie, od 15-stu lat jeżdżę, a dziecko mam od 3-ch lat. i to jej pierwszy sezon. pomyśl trochę, bo myślenie nie boli.
osssa
tak, anonimie, od 15-stu lat jeżdżę, a dziecko mam od 3-ch lat. i to jej pierwszy sezon. pomyśl trochę, bo myślenie nie boli.
osssa