UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak, anonimie, od 15-stu lat jeżdżę, a dziecko mam od 3-ch lat. i to jej pierwszy sezon. pomyśl trochę, bo myślenie nie boli.

osssa

Anuluj