UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest górka dla dzieci i początkujących narciarzy. Świetne miejsce aby zapoznać się z nartami. Spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli się wypożycza sprzęt na stoku na godzinę (bo taniej) to trzeba się liczyć, że ktoś go wcześniej używał i może być przemoczony.
arek234