UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest górka dla dzieci i początkujących narciarzy. Świetne miejsce aby zapoznać się z nartami. Spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli się wypożycza sprzęt na stoku na godzinę (bo taniej) to trzeba się liczyć, że ktoś go wcześniej używał i może być przemoczony.

arek234

Anuluj