UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest górka dla dzieci i początkujących narciarzy. Świetne miejsce aby zapoznać się z nartami. Spędzić czas na świeżym powietrzu. Jeśli się wypożycza sprzęt na stoku na godzinę (bo taniej) to trzeba się liczyć, że ktoś go wcześniej używał i może być przemoczony.

arek234