UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo fajna rozrywka, w szczególności dla dzieci. Cieszę, się, że mamy takie miejsce w naszym mieście. Sądzę, że w przyszłości będzie ono coraz bardziej doskonałe. Powodzenia!

kropla

Anuluj