UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo fajna rozrywka, w szczególności dla dzieci. Cieszę, się, że mamy takie miejsce w naszym mieście. Sądzę, że w przyszłości będzie ono coraz bardziej doskonałe. Powodzenia!
kropla
Bardzo fajna rozrywka, w szczególności dla dzieci. Cieszę, się, że mamy takie miejsce w naszym mieście. Sądzę, że w przyszłości będzie ono coraz bardziej doskonałe. Powodzenia!
kropla