Dlaczego nie zdjęcia Nowaczyka!!!???? To nic, że to nie jego zasługa, tylko niejakiego S. .. .zas
Dlaczego nie zdjęcia Nowaczyka!!!???? To nic, że to nie jego zasługa, tylko niejakiego S. .. .