UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Woj znowu malkontent, na wyciąg pieniędzy by nie dał, to po co mu przetarg?? A inni niech też lamentują, że odwilż i znowu śniegu nie zrobią. No nie zrobią bo ODWILŻ! A każdy widzi, jaki jest stan stoku i JEŹDZI ALBO NIE! Tak było zawsze i jest, w każdych górach i grajdołkach. jw.