UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Woj znowu malkontent, na wyciąg pieniędzy by nie dał, to po co mu przetarg?? A inni niech też lamentują, że odwilż i znowu śniegu nie zrobią. No nie zrobią bo ODWILŻ! A każdy widzi, jaki jest stan stoku i JEŹDZI ALBO NIE! Tak było zawsze i jest, w każdych górach i grajdołkach. jw.