UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No cóż ruszyło i jak to będą pisali inni może będę w ich oczach malkontentem, a w oczach innych rzeczowym gościem to start był niewypałem. A dlaczego? Dlatego, że mimo zapowiedzi od kilkunastu dni o ruszeniu wyciągu on nie ruszał, więc był czas na naśnieżenie stoku(mróz trzymał), przygotowanie sprzętu w wypożyczalni, dostosowanie drogi dojazdowej i wyjazdowej. Ci którzy wzięli się za gospodarowanie tą górką chyba nie byli z pierwszej lepszej łapanki tylko jakieś pojęcie mieli o narciarstwie i zarządzaniu, a może się mylę? Teraz przyszła odwilż i sprawę przejęła meteorologia. Tyle z szusowania w tym roku może za rok będzie lepiej.
narciarz