UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Pana Abstynenta: proszę się doumieć, jazda na rowerze nie jest przestępstwem a picie alkoholu samo w sobie czasem nawet przyjemnością.
Do Pana Abstynenta: proszę się doumieć, jazda na rowerze nie jest przestępstwem a picie alkoholu samo w sobie czasem nawet przyjemnością.