UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Pana Abstynenta: proszę się doumieć, jazda na rowerze nie jest przestępstwem a picie alkoholu samo w sobie czasem nawet przyjemnością.


Anuluj