UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Malkontenci- alpejczycy. Nie narzekajcie. W Alpach nawet przy 1 m śniegu ratraki zostawiają za soba kamienie na uwrociach, które są przysypane śniegiem, podobnie i skały. Narty można zedrzeć szybciej jak wczoraj na Chrobrego, bo tych kamieni nie widać. .. Wczoraj było widać że są narciarze w Elblagu i poza i to jest drugi potencjał, poza górą. Chwała wszystkim za to co już zrobiono, a Kaszubi z "wysokim czołem" niech sobie jeżdzą na Kaszubach, na chłopskich łączkach.
Sławomir Czerniak