UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję Elblągowi, coś pięknego co prawda to tylko początki ale jakie miłe i budujące. Piękna góra i stok. Pozdrawiam narciarzy z Elbląga>)
czarek09
Gratuluję Elblągowi, coś pięknego co prawda to tylko początki ale jakie miłe i budujące. Piękna góra i stok. Pozdrawiam narciarzy z Elbląga>)
czarek09