UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję Elblągowi, coś pięknego co prawda to tylko początki ale jakie miłe i budujące. Piękna góra i stok. Pozdrawiam narciarzy z Elbląga>)

czarek09

Anuluj